Farmasi Stay Fresh Soft Deo Roll On For Women

Farmasi ile Hayallerinizi Gerçekleştirmek için TIKLAYINIZ...

 

Stay Fresh Soft Deo Roll On For Women
   
Günlük hayatta sıkça kullandığımız deodorant ve roll-on lar hayatımızın vazgeçilmez ürünler arasında ilk sırada yer almaktadır. Fakat kullandığımız roll-onlarında sağlığımız için tehlike oluşturmaması önemli.Peki kullandığımız bu ürünleri alırken nelere dikkat etmeliyiz.
    * Alüminyum İçermemesi 
    Çünkü deodorantlarda bulunan alüminyum adli kimyasal, yapılan çalışmalara göre insan vücudunda östrojen hormonnunun dengesini bozarak, hücrelerin yapısını değiştirdiğinden dolayı, ğöğüs kanseri riskini arttırabileceğini göstermiştir. Bu tip deodorantlarda kullanılmaya devam ettikçe kanser riskide artış göstermiştir.
    Yapılan araştırmalar, deodorantların uygulandığı koltuk altına en yakın bölgelerde kanser tümörünün daha çok oluştuğunu ortaya koymuştur. Alüminyum içeren deodorantlar daha çok terlemeyi önlemek için kullanılmaktadır. Fakat alüminyum içermeyen deodorantlarda terlemeyi önler ve daha sağlıklı bir yaşam sunar.
 
    Dr. Cevdet Tuna tarafından formülize edilen Farmasinin alüminyum içermeyen deodorant ve roll-onları bu şekilde üretilerek insan sağlığına verdiği önemi göstermiştir. Sağlıklı bir hayat için Farmasi ürünlerini kullanmaya devam edin.

 

 

 

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
  • Whatsapp Destek Hattı : 05378449767
  • Telefon Destek : 05378449767
Bu site Müge Özkan a ait kişisel bir sitesidir.Bu sitedeki bilgiler resmi Farmasi sitesi farmasiint.com dan alınmıştır.