İstediğiniz Farmasi Ürününü % 40 İndirimli Almak İçin TIKLAYINIZ... 

 

Neden Farmasi ? 

 

Fırsatlar ve sağlıkla dolu Farmasi dünyasına katılmadan önce pek çok kişinin aklına neden Farmasi'li olmalıyım sorusu gelmektedir. Aslında bu sorunun cevabı iki şekilde verilebilir. Hem ürün kullanıcısı, hem de kazanç fırsatı olarak değerlendirdiğimizde firma bizlere mutlu ve sağlıklı yaşamın kapılarını aralamaktadır. Çünkü Farmasi sadece ürün kullanma ya da kazanç deneyimi değil aynı zamanda yaşam şekildir. 


Neden Farmasi Ürünlerini Kullanmalıyım ?

 

Farmasi yarım asrı geçkin bir süredir kozmetik ve sağlık alanında faaliyet gösteren hem sağlığa hem de çevreye dost üretim gerçekleştiren bir firmadır. Kurucusu Dr. Cevdet Tuna yıllardır sağlık alanındaki tecrübelerini ürünlere aktarmış ve başarılı ürünler üretilmesinde öncülük etmiştir. Öyle ki, sağlıklı kozmetik kavramını ilk literatüre sokan Türk sermayeli kuruluştur. Ayrıca üretimde doğa dostu ve ileri teknoloji tesisleriyle çığır açmıştır. Kısacası Farmasi ürünleri yaşam standartlarınızı sağlıktan yana değiştirecek harika ürünlerdir. 

 


Neden Farmasi Sponsoru Olmalıyım ?

 

Öncelikle Farmasi sizlere benzersiz bir iş fırsatı sunarken bunu çok kolay formülüze etmektedir. Bu harika iş fırsatını değerlendirmek için önce kayıt olmanız, ürünlerini kullandıktan sonra tavsiye ederek yeni sponsorlar kaydetmeniz ve kendinizle birlikte üyelerinize eğitim vererek gelişmeniz yeterlidir. Farmasi danışmanı olmak için belli bir okul bitirmeniz, mesleki bir eğitim almanız, özel bir beceriye sahip olmanız ya da sosyoekonomik çevrenizin ne olduğunun önemi yoktur. Bu iş modeli kesinlikle her yaşam tarzına uygun olarak oluşturulmuştur. Kendi belirlediğiniz saatlerde yarı ya da tam zamanlı olarak çalışmak, hangi kariyer basamağında kalmak istediğinizi seçmek kesinlikle sponsorların elindedir. Üstelik Farmasi sponsoru olduğunuzda belli bir kotayı doldurma, belli bir miktarda satış yapma zorunluluğunuz da yoktur. Sadece kendi ihtiyaçlarınızı Farmasi’den alarak da hayatınıza değer katabilirsiniz. Unutmayın sağlığınız ve güzelliğiniz boş veremeyeceğiniz kadar değerlidir.  Farmasi üyelik için vakit kaybetmeden bizimle irtibata geçin. 

 Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Bu site Müge Özkan a ait kişisel bir sitesidir.Bu sitedeki bilgiler resmi Farmasi sitesi farmasiint.com dan alınmıştır.