At Kestanesi Masaj Jeli - Kavanoz
Sepetiniz

İstediğiniz Farmasi Ürününü % 40 İndirimli Almak İçin TIKLAYINIZ...


At Kestanesi Masaj Jeli - Kavanoz

Fiyat : 50 ₺

Ürün Kodu : 436

Stok Durumu : 50

Adet :
Ürünü Paylaş

 

At Kestanesi Masaj Jeli (Kavanoz) :


Farmasi’nin en beğenilen mucizevî ağrı kremlerinden olan Dr. Cevdet TUNA at kestanesi masaj jeli içeriğinde bulunan Aescin maddesi nedeniyle sırt ağrılarından eklem ağrılarına, bel ve boyun fıtığından burkulma ve incinme gibi zedelenmelere pek çok ağrının hafiflemesine neden olmaktadır. Romatizmal ağrılar dışında bu mucize krem kılcal damarlara da etki ederek varis tedavisinde oldukça etkilidir. Bu masaj jelinin önemli bir diğer etkisi de cildi ferahlatmasıdır. Sözü edilen ferahlığa hücre yenilenmesini teşvik etmesi neden olmaktadır. Ayrıca masaj jelinin mentol, nane, esansiyel yağlar ve sarı kantaron ekstraktı içeren güçlü bir formülü vardır. Formülünde bulunan biberiye, arnika ve jojoba gibi yağlar hücre yenilenmesini sağlaması ve anti-inflamatuar etki göstererek ağrıyı kesmesinin dışında cildin nem dengesini sağlayarak cildin de yenilenmesini sağlamaktadır. 


At Kestanesi Masaj Jeli Kullanımı :


Masaj jeli kullanılmadan önce ağrıyan bölgenin güzelce temizlenmesi önemlidir. Bunun için masaj yapılacak bölge buharla ya da peeling uygulanarak temizlenmelidir. Ardından masaj jeli ağrı bölgesine (sırt, kol, bacak, boyun ya da yorgunluk ağrıları için kullanılacaksa tüm vücut) yeterli miktarda sürülür. Daha sonra bu jel dairesel hareketler yapılarak istenilen süre boyunca cilde yedirilmelidir. En uygun kullanım önerisi ise sabah akşam olmak üzere günde iki kez masajla uygulanmasıdır. 


Atkestanesi Özünün Cilt Problemlerinde Kullanımı:


Masaj jeli her ne kadar ağrılar için üretilmiş olsa da cilt üzerindeki yenileyici ve botoks etkisi deneyimlerle sabittir. Çünkü kremin hücre yenileyici aynı zamanda nemlendirici ve besleyici etkisi birçok cilt problemine çare olmaktadır. Sıkılaştırıcı, kırışıklık yok edici ve kılcal damar çatlakları için masaj jelinin yüz ve boyun bölgesine de günde 2 defa olacak şekilde masajla yedirilmesi önerilmektedir. Ayrıca cilt üzerinde yaşlanmaya bağlı olarak oluşan gevşemelere ve gözeneklerin büyümesi sorununa da atkestanesi masaj jeli birebir etki etmektedir. 

 

 Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Bu site Müge Özkan a ait kişisel bir sitesidir.Bu sitedeki bilgiler resmi Farmasi sitesi farmasiint.com dan alınmıştır.