Eurofresh Beyazlatıcı Diş Macunu
Sepetiniz

İstediğiniz Farmasi Ürününü % 40 İndirimli Almak İçin TIKLAYINIZ...


Eurofresh Beyazlatıcı Diş Macunu

Fiyat : 14.99 ₺

Ürün Kodu : 438

Stok Durumu : 50

Adet :
Ürünü Paylaş

 

Eurofresh Beyazlatıcı Diş Macunu :

 

Farmasi’de her cilt sorununa bir çözüm olduğu gibi her ağız ve diş sağlığıyla ilgili problem için de özel formülize edilmiş doğal diş macunu bulunmaktadır. Bu harika ürünlerden birisi Eurofresh beyazlatıcı diş macunudur. Bahsedilen diş macunu sadece dişlerde muhteşem bir beyazlama sağlamakla kalmamakta, aynı zamanda doğal içeriğinde bulunan bitki özleri sayesine nefesinize ferahlık katmaktadır. Ferahlığın yanı sıra kullanımından oldukça uzun bir süre ağzınızda temizlik hissi yaratan ürün yine formülündeki özel bileşikler sayesinde ağızda harika bir tat bırakmaktadır. Çoğu diş macununun bıraktığı kötü tat ve mide bulantısı hissi bu üründe yok edilmiştir. 

 

Beyazlatma Etkisi: 

 

içeriğinde bulunan doğal kalsiyum karbonat beyazlatma etkisi yapmaktadır. Beyazlatmanın yanında dişlerin etkin temizliğini de sağlayan bu macunun dişleri normalden daha sarı hale gelmiş ya da çeşitli nedenlerle diş lekeleri oluşmuş kişilerin kullanması önerilmektedir. 
Parlaklık ve Beyazlığın Korunması: Piyasada bulunan çoğu diş macununda beyazlatma etkisi az da olsa yakalansa da bu beyazlığın uzun süre korunması ve dişlerin ekstra parlak bir yapı kazanması mümkün olmamaktadır. Konu üzerinde çalışan Farmasi üretim uzmanları beyaz gülüşlerin kalıcılığını arttırma ve dişlere parlaklık vermenin sırrını da bu ürünle birlikte çözmüştür. Diş macununun içinde bulunan doğal çay ağacı özü ve yüzyıllardan beri kullanılagelen misvak parlatma ve beyazlığın sürdürülmesi için başarılı bir şekilde kullanılmıştır. 

 

Kullanımı: 

 

Diş macununu yeterli miktarda diş fırçanıza sıktıktan sonra dişlerinizde ulaşılmadık yer kalmayana kadar fırçalayın. Özellikle dişlerin iç kısımlarını güzelce fırçalamayı ihmal etmeyin. Dairesel hareketler kullanarak ön dişlerinizi de güzelce fırçaladıktan sonra işlemi bitirebilirsiniz. Etkin temizlik ve diş macunundan güzel bir beyazlatma etkisi almak istiyorsanız günde en az 2 yani sabah akşam dişlerinizi fırçalamanızı öneriyoruz. 

 

 Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Bu site Müge Özkan a ait kişisel bir sitesidir.Bu sitedeki bilgiler resmi Farmasi sitesi farmasiint.com dan alınmıştır.