Farmasi Mr. Wipes Beyazlar İçin Sıvı Çamaşır Deterjanı (1000 ml)
Sepetiniz

İstediğiniz Farmasi Ürününü % 40 İndirimli Almak İçin TIKLAYINIZ...


Farmasi Mr. Wipes Beyazlar İçin Sıvı Çamaşır Deterjanı (1000 ml)

Fiyat : 25.99 ₺

Ürün Kodu : 440

Stok Durumu : 50

Adet :
Ürünü Paylaş

 

Mr. Wipes Beyazlar İçin Sıvı Çamaşır Deterjanı (1000 ml) :

 

Farmasi ’nin özel üretilmiş markası Mr. Wipes beyazlar için sıvı çamaşır detarjanı beyazlarınızı daha beyaz yapmak adına yeniden güçlendirilmiş bir şekilde formülize edilmiştir. Doğal temizlik malzemesi olması nedeniyle de size, çevreye ve doğaya asla zarar vermemektedir. Çamaşırlarınız ilk günkü gibi olsun istiyorsanız kullanabileceğiniz bu çamaşır deterjanı Bor ve Soda Teknoloji ismi verilen %100 yerli üretim tekniği kullanılarak üretilmektedir. Ayrıca deterjanın içerisine üretimi sırasında koyulan özel bileşimler sayesinde çamaşırlar asla yıpranmamakta, ilk günkü formunu korumaktadır. 

 

Kullanımı: 

 

Deterjan hem elde hem de makinede kullanım için uygundur. Ancak farklı iki yıkama yönteminde kullanım talimatı farklılaşmaktadır. Elde yıkama için kullanacaksanız 5 lt su için 10 ml deterjan kullanmanız yeterli olacaktır. Suya deterjanı koyup köpürttükten sonra çamaşırlarınızı bu suda yıkayıp, çamaşırların kir durumuna göre yıkama sayısını arttırabilirsiniz. Otomatik makinede kullanacaksanız sıcaklığı 40-60 dereceye ayarlamanız önerilmektedir. En etkili sonuç almak için kullanım önerisi Mr. Wipes yumuşatıcıyla birlikte kullanılmasıdır. Gerekli durumlarda çamaşırlarınızda leke varsa Mr. Wipes leke çıkarıcıyla çamaşırdan iyice temizlenmeli, ardından yıkamaya alınmalıdır. 

 

Sıvı Çamaşır Deterjanı Kullanmanın Avantajları : 

 

Sıvı çamaşır deterjanları her ne kadar ilk başlarda kolay kullanım ve depolamasının kolay olmasından dolayı tercih edilirliği artsa da aslında sağlık, temizlik ve etkinlik anlamında birçok avantaja sahiptir. Çözünmüş halde olduklarından dolayı daha iyi temizleyip lekelerin yok edilmesinde de daha başarılı olmaktadır. Ayrıca yine sıvı olmalarından kaynaklı olarak içinde tüm bileşenler aktif olduğundan mikropları çok daha iyi öldürmektedir. Toz deterjanlar yıkama esnasında tam çözülmediğinde makinede tıkanmalara ve çamaşır üzerinde de kalıntılara neden olmaktadır. Bileşikleri doğal dahi olsa ciltte formülasyondan dolayı tahrişlere neden olabilmektedir. Sıvı çamaşır deterjanları bu yönüyle de toz deterjanlara üstünlük sağlamaktadır. 

 

 Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Bu site Müge Özkan a ait kişisel bir sitesidir.Bu sitedeki bilgiler resmi Farmasi sitesi farmasiint.com dan alınmıştır.