Farmasi In Love EDP for Women 50 ml
Sepetiniz

İstediğiniz Farmasi Ürününü % 40 İndirimli Almak İçin TIKLAYINIZ...


Farmasi In Love EDP for Women 50 ml

Fiyat : 59.99 ₺

Ürün Kodu : 441

Stok Durumu : 48

Adet :
Ürünü Paylaş

 

In Love EDP for Women 50 ml : 

 

Tutkulu aşkın kokusu sloganının benimsendiği iddialı koku Farmasi In Love, çiçeksi & odunsu grubundan harika bir kokudur. Karşı konulmaz bir cazibe isteyen kadınların kısa sürede vazgeçilmez parfümleri arasında yerini almıştır. Etkileyici olmanın yanında aşkı tercih eden ve her ne olursa olsun aşkın peşinden ayrılmayan tutkulu, tutkulu olduğu kadar da cesur kadınların kokusudur. Tüm aşk hikâyelerinin kendine özel hikâyesini bu parfüm notalarındaki harika kokularla perçinlemektedir. 

 

Parfümün Notaları: 


Parfüm kullanıldığında en üst notadaki gerdanya ve mandalina insanları büyülemektedir. Orta notalara inildiğinde ylang ylang ve yasemin, en alt notalarda ise amber, paçuli, sandal ağacı ve misk kokusunu alacaksınız. 

 

Çiçeksi & Odunsu Parfümleri Kimler Kullanabilir?


Bu tip kokuları şehvetli, aşkın peşinde koşan aynı zamanda da cesur kadınlar kullanmalıdır. En uygun kullanım yerleri de gece davetleridir. Odunsu notaların olmasından dolayı gece kokunun ağırlığını almakta ayrıca duyguları da daha iyi harekete geçirmektedir. Partiler, akşam yapılan arkadaş toplantıları, gece klupleri Farmasi In Love’ın en çok yakışacağı mekânlar. 

 

Parfümün Kalıcılığını Arttırmak İçin Ne Yapmalı?


Parfüm EDP olarak tasarlandığı için oldukça kalıcıdır. Ancak bilindiği üzere kalıcılık meselesi kullanım şekline göre de değişmektedir. Bazı kurallara uyarak parfümün kalıcılığını arttırmak mümkündür. Öncelikle parfümün kokusunu daha da güçlendirmek için yanında In Love Deo Rol-On ürününü de kullanmanız daha etkili olacaktır. Bunun dışında parfümü ve rol-onu temiz vücuda sürmeye özen gösterilmelidir. Parfümün bileklere, kulak arkalarına, koltuk altına ve kasık kısımlarına sıkılması kalıcılığı arttırmaktadır. Ancak bu bölgelerde ter bezleri olduğunda kimyasal uygulamasına pek sıcak bakılmamaktadır. Farmasi ürünleri doğal kozmetik ham maddeleri kullanılarak yapıldığı için konuyla ilgili hiçbir endişeye yer vermeye de kesinlikle gerek bulunmamaktadır. 

 Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Bu site Müge Özkan a ait kişisel bir sitesidir.Bu sitedeki bilgiler resmi Farmasi sitesi farmasiint.com dan alınmıştır.