Farmasi Aleo Veralı Limon Kolonyası 225 ml
Sepetiniz

İstediğiniz Farmasi Ürününü % 40 İndirimli Almak İçin TIKLAYINIZ...


Farmasi Aleo Veralı Limon Kolonyası 225 ml

Fiyat : 15.99 ₺

Ürün Kodu : 445

Stok Durumu : 50

Adet :
Ürünü Paylaş

 

Farmasi Aleo Veralı Limon Kolonyası 225 ml :

 

Parfümün atası olarak da adlandırılabilecek kolonya günümüze kadar popülerliğini yitirmeden hatta yeni nesil çeşitleriyle arttırarak devam ettirmiştir. Günlük hayatta ferahlamak için kullanılan kolonyalar en çok Türk kültürünün bir parçası olarak bayramlarda en özel ikramlar olarak kullanılmaktadır. Eğer kullanacağınız kolonyada çok daha fazlasını arıyorsanız Farmasi özel kolonya koleksiyonunda çok şey bulacaksınız. Bilinen geleneksel limon kolonyasını çok farklı bir formata koyan firmamız Aleo Veralı limon kolonyasını yaratmıştır. Limon özlerinin ferahlığının yanına eklenen aleo vera özlerinin tazeliği size eşsiz bir deneyim sunacaktır. Eğer tazelik, serinlik ve yenilenme hissini bir arada yaşamak istiyorsanız Farmasi’nin kolonya serisinden aleo veralı olan bu ürünü mutlaka denemelisiniz. 

 

Kullanımı:

 

Aleo Veralı limon kolonyasını serinlemek ve ferahlamak istediğiniz her an kullanabilirsiniz. Ellere ve vücuda sürmeye uygundur. Farmasi zararlı alkol kullanmadığı için kolonyanın gözlere veya cilde zarar vermesi mümkün değildir. Doğallığı yaşamak isteyenlerin kullanmasını öneriyoruz. Kullanımı sırasında gözle temas etmemesine ekstra özen göstermeniz konusunda uyarı yapılması uygun olmaktadır. Ayrıca her ne kadar doğal özler ve doğal alkol içerse de aşırı kullanımından kaçınılmalıdır. 

 

Kolonyanın Faydaları :

 

Kolonya çok uzun zaman önceki çağlardan bu yana aromaterapi amacıyla kullanılan bir üründür. Özellikle içeriğinde bulunan alkol ve bitki özleri sayesinde canlandırıcı etkisinden yararlanılmaktadır. Ancak son zamanlarda zararlı alkol kullanılması nedeniyle zehirlenmeler yapması kolonyaya olan yaklaşımı değiştirmiştir. Farmasi kolonyalar doğal olduğu için böyle bir sıkıntı yaşanmayacağının garantisini vermektedir. Ferahlık ve serinlik dışında kolonyanın vücuttaki mikropları temizleme özelliği bulunmaktadır. Sterilizasyonda kullanılan alkolün yerini günlük kullanımda kolonya almaktadır. Son olarak kolonya kullanırken aşırıya kaçılmamalıdır. Bağımlılık yapma özelliği bulunduğu için mümkün olduğunca doğal olan kolonyalar seçilmesi yanında kullanım sıklığı da ona göre ayarlanmalıdır. 

 

Farmasi Üyelik Formunu doldurarak hemen bu kolonyaya %33 indirimli sahip olabilirsiniz.

 Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Bu site Müge Özkan a ait kişisel bir sitesidir.Bu sitedeki bilgiler resmi Farmasi sitesi farmasiint.com dan alınmıştır.